Prijava korisnika






Izgubljena šifra?
Zaboravljeno korisničko ime?
Niste registrirani? Registracija

Košarica
Vaša košarica trenutno je prazna.

Komentari i pitanja

.:PILATES::.::AEROBIC::.::FITNESS:.

Anketa

Da li će se Filip Pejić ponovo boriti u UFC-u?
 

Vicevi o Chuck Norrisu

Šuljanje

Kada se Chuck Norris šulja on ne hoda po prstima on hoda po slomljenim kostima..

Miss Nokaut p.s.

REZULTATI: 7.- 8. 10. Sport Fest -Cage GRAPPLING i AMATERSKI MMA

U sklopu Sport Festa 2017. na ZG Velesajmu u 5. paviljonu 7.-8. 10. 2017. održan je grappling turnir za djecu do 15godina, kadete, juniore i seniore te amaterski MMA turnir u kavezu. Prijavili su se ponajbolji domaći i inozemni natjecatelji. REZULTATI

7. Listopad, REZULTATI - Amaterski CAGE MMA

KADETI -60kg

1. Luka Miklečić Ban Team

2. Franko Jerković Komodo

3. Patrik Jerković Komodo

4. Branimir Karavidović Ban Team

 

KADETI -75kg

1. Tin Beganović Cromma Gym

2. Andrija Glavota Ban Team

 

KADETI -80kg

1. Tin Beganović Cromma Gym

2. Moris Macuka Trojan Gym Pula

 

JUNIORI -65kg

1. Lovro Šoštarko Ban Team

2. Matko Filipović UFK Novi Zagreb

 

JUNIORI -70kg

1. Marin Ljubica Underground Black Gym Trogir

2. Tomislav Šubić Cromma gym

3. David Jurković Trojan Gym Pula

4. Damjan Hutinec Ban Team

5. Alen Hojsak Viking Ludbreg

 

JUNIORI -77kg

1. Patrik Čelić JJK Mangetsu

2. Marko Habdija Viking Ludbreg

 

JUNIORI -80kg

1. Benit Mučaj UFK Novi Zagreb

2. Luka Mlinac Old Lion Karlovac

3. Filip Hotvatić Old Lion Karlovac

4. Karlo Keglović Komodo

 

JUNIORI +80kg

1. Benit Mučaj UFK Novi Zagreb

2. Marko Milat Underground Black Gym Trogir

 

SENIORI 70kg

1. Patrik Čelić JJK Mangetsu

2. Ivan Graf Komodo

3. Dino Tomić Cromma Gym

4. Ivan Peša ATT

 

SENIORI 77kg

1. Tomislav Jamrek ATT

2. Karlo Smodila ATT

3. Ivan Vukman Underground Black Gym Trogir

 

SENIORI 84kg

1. Luka Vargović Ban Team

2. Anton Hrenić Viking Ludbreg

 

SENIORI - 93kg

1. Endrit Čolaku

2. Krešimir Šego Underground Black Gym Trogir

 

 

CAGE GRAPPLING – KADETI, JUNIORI I SENIORI

    8. Listopad, REZULTATI – Cage Grappling ( kadeti, juniori i seniori )

KADETI 60kg

1.Domagoj Baruišić Fight Factory

2.Leon Brkić Cromma Gym

 

KADETI 70kg

Mihael Lončerić Fight Factory

1. Josip Turk  Fight Factory 
2. David Gotovac Fight Factory 
3. Niko Grospić  Fight Factory 
4. Domagoj Barišić Fight Factory 

 KADETI +80kg
1. Dario Grgić  Fight Factory
2. Ilija Brkan  UFK Novi Zagreb


JUNIORI 77kg
1. Marko Žmirić  UFK Novi Zagreb
2. Luka Bosančić  UFK Novi Zagreb
3. Branimir Slišković  UFK Novi Zagreb


SENIORI 84kg
1. Kristijan Slonka Old Lion Karlovac
2. Dorian Azenić  Fight Factory
3. Josip Kuhar Cromma Gym


SENIORI 77kg
1. Andej Štefanec    UFK Novi Zagreb
2. Ivan Matešić Chack Mat Zadar
3. Azenić Dorian Fight Factory

SENIORI -93kg
1. Dario Grgić  Fight Factory
2. Kristijan Slonka  Old Lion Karlovac
3. Endrit Čolaku   UFK Novi Zagreb

SENIORI +93kg
1. Antonio Orešković  Old Lion Karlovac
2. Dario Grgić   Fight Factory


SENIORKE   -52kg
1. Jelena Bačani  Cromma gym

SENIORKE  -66kg
1. Gabrijale Cigetić  Fight Factory
2. Lora Pevec  Komodo
3. Jelena Bačani  Cromma Gym

 nokaut.hr